• Image
  • Image
  • Image

ALFA ELEKTRİK

Firmamız ALFA ELEKTRİK Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1984 yılında Elektrik Mühendisi Ahmet Yücel ONAT tarafından elektrik ve tesisat malzemelerinin toptan satışı konusunda hizmet vermek amacı ile Ankara’da kurulmuştur.

16 yıldır aktif olarak elektrik malzemesi toptan satış işlevi yapan ALFA ELEKTRİK Ticaret ve Sanayi A.Ş. şuanda Ostim Elektro kentte bulunan mağazasında satışlarını sürdürmektedir.

Ankara’da Elektro kette bulunan merkez depo dışında, Aktim ve Atisan İş Merkezlerinde ki toplam 1.000 m2 kapalı alana sahip depolarında, bayii olduğu, her biri kendi sektörünün lider markası olan, Philips, Schneider, Legrand, Prysmian, ürünlerinin yanı sıra Siemens, Nexans gibi markaların mamullerinin de, Türkiye çapında müşterilerine teminini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışan firmamız, 1984’ten bugüne, hem teknik destek, hem de fiyat ve teslim süreleri konusunda müşterilerine en iyi çözümü sunmak için çalışmaktadır. Uzman satış kadrosu ile müşterilerine çözümler üreterek, sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.