Yenilikçi ve teknolojik entegre çözümler sunan markanın enerji yönetimine dair hizmetlerin yanı sıra uzmanlaşmış otomasyon & kontrol, elektrik tesisat ve kontrol sistemleri gibi alanlarda geliştirdiği üst sınıf teknolojiyi yakalayan ürünlerini Alfa Elektrik bünyesinde bulabilirsiniz.

‘İnsanlara fark yaratan yenilikler sunma’ misyonunu benimseyen marka; müşterilerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini gündelik yaşam pratiklerine uyarlamış ilkeleri ile kusursuzca yerine getirir. Bir dünya markası olan Philips; dijital yenilikler alanında fark yaratmış ürünler; akıllı filtreler, kalp sağlığı, enerji tasarruflu aydınlatma uygulamaları, elektrikte çığır açan teknolojik yapıları bir araya getirir. Philips marka ürünleri Alfa Elektrik bünyesinden güvenle temin edebilirsiniz.

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand; bina yönetimi, elektrik dağılımı, dijital alt yapılar için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, dağıtım panoları, kablo taşıma sistemlerinden aydınlatma kontrol sistemlerine kadar komple hizmetleri sunar. Alfa elektrik güvencesi ile sektöründe lider firma Legrand markasının ürünlerini temin edebilirsiniz.

Enerji ve bilgi birikimine güvenen marka; enerji ve telekomünikasyon kablo ve sistemleri alanında sektöründe dünya lideri konumundadır. Prysmian ve Draka firmalarının birleşmesi sonucunda oluşan marka, piyasada en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Teknoloji ve bilgi birikimini bir araya getiren markanın ürünlerine Alfa Elektrik ürün kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Pazar ihtiyaçlarına ve günümüz teknolojilerine göre yeni nesil kablolar tasarlayan Draka; Alfa Elektrik güvencesi ile en fazla talep gören markalar arasındadır. Markanın tercih edilebilirliği; ürün güvenliği, yüksek performansı, teknik üstünlüğü, kaliteli malzemeleri tercih etmesi ve beraberinde maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemesi sayesindedir.